886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik Skinny

Wynajem stołów


Stolik Skinny

Blat:Płyta wiórowa, folia melaminowa, tworzywo ABS (kopolimery akrylonitrylu, butadienu i styrenu)

Podstawa:Noga/ Szyna boczna: stal, Epoksydowa/poliestrowa powłoka proszkowa Noga wewnętrzna: stal, proszkowa powłoka

Zapytaj o cenę!

Wszystko pod ręką

Stolik skinny jest bardzo zgrabną konstrukcją. Jego wymiary to 75 centymetrów głębokości i tyle samo szerokości. Wysokość natomiast to o jeden cm mniej od szerokości i głębokości, czyli 74cm. Stolik jest dostępny w kolorze białym, mamy jednak w swojej ofercie stoliki koloru czarnego dla bardziej odważnych organizatorów eventowych. Na eventach króluje jednak bez-zmiennie kolor biały. W bieli bawili się najznamienitsi ludzie z całego świata. Stolik skinny rządzi pod względem wygody i wyglądu jakie daje uczestnikom by ci się cieszyli.

Mistrz świata wagi lekkiej

Tytuł przewrotny gdyż można by pomyśleć, że nagle znaleźliśmy się na stronie o tematyce bokserskiej. Niech tytuł jednak Was nie zmyli, stolik jest prawdziwym mistrzem w swojej kategorii zwiewnych i lekkich mebli.

i wygrywa...

Tak proszę Państwa, stolik skinny często wygrywa w starciu nawet z cięższymi zawodnikami. Nie czekaj i już dziś podejmij decyzję o wynajęciu go i wdrożeniu w stylistykę swej imprezy. Nie gonimy jednak i dajemy czas by się zastanowić nad decyzją, stolików jest na tyle dużo, że ich dostępność jest "od ręki". Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, do stolika Skinny pasuje bardzo wiele przedmiotów eventowych z naszej oferty. Liczne akcesoria i dekoracje eventowe, a nawet sprzęt multimedialny i zastawa stołowa, sprawią że event można będzie wykończyć w olśniewający sposób, z pewnością zapadnie on w pamięci odwiedzających Wasze eventy. Stolik skinny jest zgrabnym meblem w kolorze białym, doskonale wygląda w towarzystwie stolika kawowego lub szklanego stolika Prism lub stolika Ibiza. Nie zwlekaj już dłużej, spróbuj czegoś nowego a na pewno z nami sobie poradzisz, jesteśmy profesjonalistami służącymi pomocą w sprawach umeblowania miejsca wydarzenia. Z nami zagospodarujesz przestrzennie każdy rodzaj powierzchni, a także i imprezy plenerowe.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.