886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik kawowy prostokątny biały

Wynajem stołów


Stolik kawowy prostokątny biały

Biała ława – stolik kawowy

Przedstawiamy prostokątny stolik kawowy, nazywany przez wielu ławą. W tym wariancie stolik ma kolor biały. Jego charakterystyczną cechą jest wizualne wrażenie masywności. Bierze się to z faktu, że nogi o przekroju kwadratowym 5 na 5cm mają taki sam wymiar, jak grubość blatu. Jako ciekawostkę można wspomnieć, że tak duża grubość elementów przy jednoczesnym zachowaniu niewielkiej wagi mebla osiągnięta została dzięki dość skomplikowanej konstrukcji elementów. Do produkcji stolika wykorzystano między innymi MDF, płytę pilśniową oraz papierową strukturę plastra miodu, wypełniającą wolną przestrzeń w poszczególnych elementach.

Duża funkcjonalność

Poza doskonałym wrażeniem estetycznym stolik cechuje się też bardzo wysoką funkcjonalnością. Niewątpliwym plusem w tym względzie jest wygodna półka usytuowana około 20cm pod blatem. Półka może posłużyć do odłożenia czasopisma, torebki lub tabletu, uwalniając miejsce na powierzchni znajdującego się powyżej blatu.

Doskonała estetyka

Prostokątny stolik kawowy w kolorze białym, to sprzęt, który idealnie pasuje do mebli ze skóry ekologicznej w tym samym kolorze. Z praktyki możemy powiedzieć, że ujednolicony kolorystycznie zestaw zbudowany z prezentowanych tu stolików kawowych, foteli Jim oraz puf Ottoman, to rozwiązanie, które zostało już wielokrotnie sprawdzone i praktycznie gwarantuje efekt nowoczesnej aranżacji.

Zapytaj o cenę!

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.