886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik kawowy kwadratowy Czarny

Wynajem stołów


Stolik kawowy kwadratowy czarny

Elegancki kwadratowy stolik kawowy czarny wykonany z płyty laminowanej.

Zapytaj o cenę!

Modny kwadrat

Stolik kawowy ma blat, który jest kwadratem o bokach o długości 55cm. Posiada 45cm wysokości, w związku z czym wynajem mebli będzie świetnie pasował do puff ottoman, lub sof i foteli z serii Chesterfield lub Le Corbusier. Jego główne przeznaczenie to kawa. Ładnie pasuje z innymi ciemnymi meblami, lub też na zasadzie kontrastu z białymi. W zestawieniu ze ślicznymi dekoracjami w sali zrobi furorę. W naszej ofercie znajdą Państwo również piękne wazony, które współgrając ze stolikiem będą tworzyć udaną kompozycję wraz ze świeżymi kwiatami.

Minimalizm

Minimalistyczne kompozycje bronią się w dzisiejszych czasach same. Sztuką jest zrobić udaną minimalistyczną kompozycję, która będzie gwarantem udanego eventu. Z naszym portalem nie będzie to już takie trudne. Nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju meble, które będą doskonałymi składnikami w budowie meblowej kompozycji o charakterze minimalistycznym. Prawidłowy sposób nie zawsze jest jeden i oczywisty, ale to dość proste ustawić meble tak aby były ładną i udaną kompozycją.

Event na tak

Dobra zapowiedź eventu może sprawić, że zdecydowana większość wśród zaproszonych może powiedzieć tak. W imprezach promocyjnych oraz o charakterze rozrywkowym, głównie chodzi o jak najbardziej obfitą frekwencję wśród odwiedzających event właśnie tego wyjątkowego dnia. Duża frekwencja to zwrot kosztów wynajmu i organizacji eventu oraz czyste zyski. Stolik Kawowy Czarny będzie pasował na wiele rodzajów imprez takich jak bankiety, czy imprezy firmowe. Wyruszając w świat dowiadujemy się, że wynajem mebli to rozwiązanie będące na czasie, chciało by się rzecz- idzie z duchem czasu. Na pewno o tym stoliku można powiedzieć, że swoim wizualnym projektem deklasyfikuje inne modele konkurencji. Często jest tak że warto z początku postawić na prostotę, równie warto również do niej wracać, bo urządzanie eventów w formie z przepychem zrobiło by się zbyt oczywiste i zbyt nudne. Zapraszamy do dzwonienia, miła obsługa z pewnością rozjaśni Państwu umysł.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.