886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik kawowy kwadratowy Biały

Wynajem stołów


Stolik kawowy kwadratowy biały

Elegancki kwadratowy biały stolik kawowy wykonany z płyty laminowanej. Stylistycznie pasuje do mebli VIP.

Zapytaj o cenę!

Kawa na evencie

Kwadratowy stolik kawowy jest świetnym uzupełnieniem puf z serii ottoman. Pufy ustawione w okół stolika będą dobrze ulokowanym siedziskiem. Podawana gorąca kawa do takiego stolika z pewnością ucieszy wszystkich gości. Stolik kawowy pasuje stylistycznie do oficjalnych imprez dla wybranych gości tzw V.I.P, wszelkiego rodzaju bakietów, zabaw w sali i na dworze, pod namiotami eventowymi. Stwórz event, o którym pamięć zostanie jeszcze długo po nim samym w umysłach i sercach gości. Tradycyjnym i popularnym wyborem jest wynajem tego stolika, jest on dość niski, ma on zaledwie 45cm wysokości, tyle co pufy z serii Ottoman, dlatego będzie do nich świetnym wyborem

Kwadratowo

Blat stolika jest w kształcie kwadratu o wymiarach 55cm na 55cm. Dostarcza on na tyle dużo powierzchni, aby serwować na nim napoje takie jak shoty, drinki bezalkoholowe jak i te z alkoholem, napoje oraz pełnoprawne dania czy przekąski. Ten nie pozorny czarny kwadratowy stolik, dzięki swej minimalistycznej stylistyce, wciąż jest na topie w branży wynajmu mebli eventowych. Warto dodać o jego przystępnej cenie. Stosunek ceny do jakości i zadowolenia z użytkowania da nam na pewno dużo satysfakcji, jeśli zdecydujemy sie na jego wynajem. Nasza wypożyczalnia stołów z pewnością urozmaici nie jeden event, gdy znajdzie się na nim właśnie ten stół kawowy biały. Chcesz aby Twój event wyglądał naprawdę odważnie? Chcesz aby się wyróżnił? Przychodzimy z pomocą, możesz podkraść nasz pomysł. Spraw by meble eventowe złożyły się w zestaw, który dzięki odważnej kontrastującej mieszance kolorów będzie zdecydowanie rzucał się w oczy. Zestawmy koło siebie stoliki kawowe czarne i białe oraz pufy otoman, dzięki temu możemy nawet ułożyć wzór rodem z szachownicy. Na stolikach świetnie będzie postawić sobie przed sobą filiżankę małej czarnej i delektować się jej smakiem i zapachem. Do tego ozdobne serwetki i wazony, które wykończą kompozycję poprzez możliwość umieszczenia w nich kwiatów.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.