886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik barowy White

Wynajem stołów


Stolik barowy White

Ten elegancki stolik posiada możliwość regulacji wysokości w zakresie od 67 do 92cm. Średnica blatu wynosi 60cm. Kolor biały.

Zapytaj o cenę!

Elegancja

Stolik barowy white, będzie świetnie pasował w towarzystwie krzeseł Maya, ale nie tylko. Ten stolik to furtka to organizacji najlepszej imprezy w swoim rodzaju. To proste, sprawdź i przekonaj się już dziś. Stolik zawstydza słabe meble eventowe, jest on bowiem wykonany solidnie i przy tym elegancko. Jest mile widziany na salonach w iście filmowej oprawie.

Fun przy muzyce

W naszej szeroko zakrojonej ofercie znajdziecie państwo również niezbędne dla firmowych czy rozrywkowych imprez i prezentacji sprzęty multimedialne. Weźmy na to ekran multimedialny plus projektor krótkoogniskowy i rzucajmy obraz jaki tylko sobie wcześniej wymarzymy. Do tego weźmy sprzęt audio, dwa głośniki o dużej mocy w komplecie z mikrofonem dynamicznym lub nagłownym, umożliwia nam nawet zorganizowanie koncertu.

Prawdziwy majstersztyk

Życzymy Państwu by Wasz event odniósł się sukcesem. Pragniemy i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczyć Państwu odpowiednie meble na event, służymy profesjonalną wyceną. Stolik w stylu takim jakim daje nasz barowy White, jest idealnym sposobem na urozmaicenie mebli eventowych na organizowanej imprezie. Możemy z powodzeniem go zastosować na wszelakiego rodzaju salach bankietowych i weselnych, dyskotekowych, a także przy poczęstunku plenerowym. Możesz sobie ułatwić życie jeśli dopuścisz do siebie rozwiązanie jakie oferuje wypożyczalnia mebli. Wynajem mebli to bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie w przypadku organizacji eventów. Mamy szerokie doświadczenie, jeśli chodzi o umeblowywanie towarzyszące imprezom. Dobry event nie może się odbyć jeśli nie będzie zaopatrzony w odpowiednie wyposażenie dekoracyjne i akcesoria. Z akcesoriów możemy z czystym sumieniem polecić bordery z tasiemką i ze sznurem, które w połączeniu z naszym stolikiem mogą tworzyć świetne kompozycje, idealne np. na kącik VIP. Dołączmy do tego czerwony dywan i skuteczne oświetlenie. Promować imprezę możesz z naszym reklamowym standem. Również będzie do całości pasował ekran multimedialny z projektorem krótkoogniskowym, dzięki takiemu zestawowi, nie zaskoczy nas brak możliwości odbycia się pokazu wizualnego.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.