886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stolik barowy Silver

Wynajem stołów


Stolik barowy Silver

Stolik barowy w kolorze srebrnym. Średnica blatu 60cm, wykonany z tworzywa sztucznego. Noga oraz podstawa chromowane. Całkowita wysokość 111cm.

Zapytaj o cenę!

Na drinki

Stolik barowy to dobre rozwiązanie by podawać na nim wszelkiego rodzaju drinki. Shoty, wino, a może szampan? Świetnie na nim wyglądają również desery lodowe, ciasta i inne słodkości. Poczęstunek będzie z nich równie wspaniale smakować

Bankiety i wesela

Stolik barowy to nie tylko sączenie drinków w okolicu baru. To także świetne urozmaicenie wesel, bankietów, imprez okolicznościowych, jubileuszy, eventów firmowych. Zorganizuj spotkanie biznesowe na którym ugościsz przybyłych z należytą dla nich radością i komfortem. Takie eventy potraktuj jako coś wyjątkowego, zadbaj o to aby każdy szczegół został dopieszczony. Wydarzenia to inwestycja która się zwraca, a niewielkim kosztem wynajmując stoliki barowe z naszej wypożyczalni stołów, do tej inwestycji się przykładasz. Tym samym zbliżasz się do osiągnięcia korzyści finansowej.

Stoliki barowe w dobrym guście

Blat jest na tyle spory by posłużyć kilku osobom na raz, na umiejscowienie na nim swoich podręcznych rzeczy oraz oczywiście napojów i przekąsek. Event przy dobrych dekoracjach i oprawie audiowizualnej ze sprzętu multimedialnego, którego również mamy na wynajem, sprawi i pozostawi po sobie dobre wrażenie jeszcze długo po samym zorganizowanym wydarzeniu. Stylistyka wizualna stolika barowego w kolorze srebrnym jest wprost nieziemska, olśniewający wygląd będzie furtką do tego, aby uczynić event świetnym pod każdym wizualnym aspektem. Projekt tego stołu przynosi na myśl najnowsze eventowe rozwiązania na świecie, aż chce się go zastosować na swoim evencie. Warto dodać, że wypożyczalnia stołów posiada również możliwość wypożyczenia krzeseł i dekoracji eventowych. Magiczne chwile z naszymi wynajętymi meblami są na wyciągnięcie ręki. Od udanej obopólnej transakcje dzieli Cię jedynie jeden krok i nic więcej. Napisz lub zadzwoń a w zamian uzyskasz w pełni profesjonalną i rzeczową wycenę. W informacji podaj jaka ilość sztuk interesuje Cię, oraz jakie modele. Ważny w wycenie będzie również termin wynajmu, oraz piętro na jakim event będzie się odbywał.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.