886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół Konferencyjny Gniazdko 120x80x75

Wynajem stołów


Stół Konferencyjny Gniazdko 120x80x75

Zapytaj o cenę!

Stół z mediaportem

Meble konferencyjne tworzą znaczącą część naszego asortymentu. Tutaj przedstawiamy jeden z typowych stołów konferencyjny z dość nietypowym dodatkiem. Jest to stół konferencyjny z wbudowanym potrójnym gniazdkiem. Gniazdko skonstruowane jest w taki sposób, że daje się łatwo zamknąć i ukryć w płaszczyźnie blatu. Sam blat wykonany jest z estetycznej i trwałej płyty wiórowej w okleinie imitującej naturalne drewno. Stół posiada stalowe nogi o przekroju rurowym.

Potrójne gniazdko – duża wygoda

Wynajem stołów konferencyjnych z gniazdkiem polecamy wszędzie tam, gdzie event wymaga wykorzystania urządzeń elektrycznych lub elektronicznych, takich, jak komputery, projektory multimedialne, itp. Stoły tego typu sprawdzą się podczas szkoleń informatycznych oraz specjalistycznych egzaminów z wykorzystaniem komputerów. Umieszczenie potrójnego gniazdka w płaszczyźnie blatu pozwala na łatwy dostęp do źródła energii elektrycznej i bezproblemowe podłączanie i odłączanie urządzeń.

Stoły konferencyjne - wynajem

W asortymencie wypożyczalni występuje szeroka gama stołów konferencyjnych o ujednoliconych gabarytach. Przedstawiony tu stół z gniazdkiem można bezproblemowo zestawiać z innymi stołami opartymi na takim samym wzornictwie. Stoły posiadają taki sam wymiar wysokości i głębokości, przy zróżnicowanych szerokościach, co pozwala na łatwe dopasowywanie ich do dostępnej przestrzeni eventu.

 

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.