886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół Konferencyjny 160x80cm

Wynajem stołów


Stół Konferencyjny 160x80 cm

Zapytaj o cenę!

Stół na konferencje

Profesjonalny stół składany przeznaczony na konferencje, bankiety, spotkania. Prosty system składania umożliwia w każdej chwili złożenie stołów. Profesjonalny stół składany przeznaczony na konferencje, bankiety, spotkania. Prosty system składania umożliwia w każdej chwili złożenie stołów. Stół jest odpowiedni na konferencje, znajduje on zastosowanie na wszelkich imprezach eventowych, zastosowanie jego gwarantuje uzyskanie dużej powierzchni roboczej. Stół posiada system składania jego nóg, umożliwia to łatwe jego przenoszenie z miejsca na miejsce, oraz bardzo to ułatwia transport. Dzięki takiemu zastosowaniu składanych nóg, możemy go Państwu dostarczyć w naprawdę dużej ilości, również na duże odległości. Do stołu idealnym wydaje się dołączenie krzeseł Iso lub krzeseł obrotowych Premium.

Open Space

Przy takiej konfiguracji jesteśmy o krok od stworzenia biura w myśl zasady open space. W pomieszczeniu o charakterystyce open space dużo wydajniej wykonuje się pracę, niż w biurze o nieprzemyślanym przestrzennym zagospodarowaniu. Razem stawiamy na dobre wykonanie pracy, aby niepotrzebnie nie zużywać zasobów, które moglibyśmy poświęcić na rozwój reszty eventu. W przypadku organizowania konferencji wypożyczalnia stołów służy Państwu swoimi zasobami, są do Państwa dyspozycji w dogodnym wybranym terminie. Stół cechuje się niesamowitą jakością wykonania, olśniewa również wyglądem, który jest na czasie, jest zgodny z aktualnymi trendami meblowymi. Nasza wypożyczalnia mebli Wrocław z doświadczenia wie, czego oczekują klienci, więc i dobrze nauczyliśmy się je spełniać. Realizujemy również wymyślone przez Was indywidualne pomysły.

Do dzieła!

Zachęcamy do współpracy. Z naszej strony gwarantujemy, że współpraca będzie bardzo owocna i pomyślna. Dziedziną jaką jest wynajem mebli, jest dziedziną która wymaga całkowitego zaangażowania w swoją pracę. Aby praca była dobrze i należycie wykonana, należy taką pracę kochać, a my kochamy swoje zajęcie i cenimy sobie pomysły klientów. Naszą pasją jest ich realizacja. Nie czekaj już dłużej i zamów wybrane przez siebie meble i akcesoria, które uświetnią Twój event. Stawka podana na stronie dotyczy wynajmu na czas jednej doby, ceny ustalane są indywidualnie, w zależności od czynników takich jak, odległość, ilość i czas wynajmu. Najważniejsze dla nas jest zwyczajnie Państwa satysfakcja. Z naszych usług korzystają liczne firmy z całego świata.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.