886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół Ibiza

Wynajem stołów


Stół Ibiza

Elegancki stół z szklanym blatem i podstawą wykonaną z stali nierdzewnej.

Wymiary

Długość boku: 80 cm
Wysokość: 40 cm

Zapytaj o cenę!

Kunsztowny szklany stół

Kameralne wydarzenia okraszone nutą finezji nie mogą się odbyć bez stolika eventowego Ibiza. W prosty sposób zamów wycenę na naszej stronie internetowej. Stolik ten będzie rewelacyjny w przypadku eventów wielorakiego rodzaju. Taki stolik to nie lada atrakcja imprezy. Nie lada atrakcją będzie usiądnięcie w sofie lub wygodnyn fotelu z ekoskóry przy takim stoliku, napić się kawy i porozmawiać o życiowych przygodach.

Oryginalne wycięcie

Do chwili relaksu ma prawo każdy. Jak więc tę chwilę uczynić zatem jeszcze przyjemniejszą- o takie pytania bogata jest głowa dobrego organizatora, ale to dobrze. Znaczy to że chcemy wypaść po prostu jak najlepiej na tle organizowanego wydarzenia. Stolik ibiza posiada kształt trójkąta o zaokrąglonych bokach. Nie ma takiego drugiego, jest to bardzo oryginalny kształt. Kawa z takiego stolika będzie smakować wyśmienicie.

Stół szklany w nowoczesnym wydaniu

W nowoczesnym wydaniu nie będzie tylko ten stół, ale jeśli dobierzesz do niego pufy, fotele i sofy oraz akcesoria to także nowoczesna będzie cała impreza. Rozchwytywane trendy dzisiejszych eventów, uwzględniają obecności w ich kompozycji właśnie tego stołu. Będzie dobrym rozwiązaniem na bankietach i imprezach o charakterze kameralnym. Takim sposobem po dobrym zagospodarowaniu przestrzennym eventu możemy się cieszyć tym co zostało. A co zostało? Tylko świetna zabawa. Z pomocą przychodzi wypożyczalnia stołów. Z dostępnych akcesoriów polecamy do stołu różnego typu dekoracje takie jak ozdobne wazony, w których świetnie będą wyglądały świeżo ścięte kwiaty. Taki stół w towarzystwie puf otoman, stworzy niezapomnianą kompozycję, która będzie na językach naszych drogich gości. Pamiętajmy jeszcze o odpowiednim oświetleni Sali eventowe, chyba że event będzie odbywał się w plenerze, w takiej sytuacji polecamy namioty eventowe, które będą tworzyły ochronę przed słońcem i deszczem, dzięki czemu możemy zorganizować wielki wystawny poczęstunek pod chmurką. Do tego polecamy wynająć funkcjonalnego grilla, zapach przyciągnie wielu.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.