886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół Ever Black

Wynajem stołów


Stół Ever Black

Zapytaj o cenę!

Czarny stół eventowy

Stół Ever Black to jeden z tych mebli eventowych, które posiadają bardzo uniwersalną naturę. Z jednej strony jest to bardzo prosta konstrukcja. Blatu z płyty wiórowej pokrytej jednolicie czarnym laminatem osadzony na rurowych nogach, czyli nic szczególnego. Z drugiej jednak strony prostota w tym przypadku nie oznacza wcale prymitywności lub banalności.

Mebel do nowoczesnej aranżacji

Cienki blat w połączeniu z grubymi stalowymi nogami, zakończonymi czarnymi nakładkami z tworzywa sztucznego, daje doskonały efekt estetyczny. Stół bez żadnych dodatków prezentuje się bardzo nowocześnie. Jest to czysta forma, która bez dwóch zdań sprawdzi się w sali konferencyjnej, biurze, jako stół cateringowy w nowoczesnej aranżacji i w wielu innych zastosowaniach. W przypadku użycia dodatków tekstylnych, jak obrusy lub pokrowce, stół ten może również być z powodzeniem wykorzystany w aranżacjach uroczystych przyjęć.

Praktyczny i z doskonałą prezencją

Jedną z ciekawszych cech prezentowanego tu mebla jest możliwość regulacji nóg i dostosowania ich do nierównego podłoża. Plastikowe nakładki, którymi zakończone są nogi stołu służą bowiem nie tylko do zabezpieczenia podłogi przed zarysowaniem. Ich konstrukcja pozwala na nieznaczne wkręcanie i wykręcanie, co z kolei pozwala na dostosowanie długości nóg do nierówności powierzchni podłogi. Taka funkcjonalność zapobiega ewentualnemu chybotaniu się stołu i ratuje użytkownika przed koniecznością dodawania rozwiązań w postaci podkładek z papieru, itp.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.