886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół Cateringowy – Konferencyjny

Wynajem stołów


Stół Cateringowy - Konferencyjny

Wymiary

180 cm x 80 cm

Po złożeniu przybiera formę walizki z uchwytem o wymiarach: 13,5 cm x 76,5 cm x 89,5 cm
Dlatego też zajmuje niewiele miejsca w przechowywaniu.

Zapytaj o cenę!

Staranność wykonania

Staranność wykonania w połączeniu z solidną, metalową konstrukcją. Blat wykonany jest z twardego tworzywa PCV koloru białego. Stół ma wymiary 180x74cm, po złożeniu przybiera formę walizki z uchwytem. Wymiary walizki to 13,5x76,5x89,5 cm.

Możliwość domówienia pokrowca lub obrusu do stołu cateringowego.

Apetycznie w gastronomii

Stół cateringowy będzie świetny w przypadku wszelkich eventów skorelowanych z małą i dużą gastronomią. Potrawy podane na stołach przykrytych gustownym obrusem, będą smakowały gościom jak nigdy dotąd wcześniej. Do tego dołączmy krzesła bankietowe lub krzesła MAYA a na pewno będzie to zgranym kompletem.

Drugie oblicze stołu

Nie nakrywając stołu żadnym obrusem, przeistaczamy go w stół konferencyjny, wygląda na prawdę imponująco! Stół zachwyci swoim designem niejednego. Wypożyczalnia stołów posiada go w swojej ofercie od ręki. Wypożyczanie mebli na eventy to znak naszych czasów.Nie nakrywając stołu żadnym obrusem, przeistaczamy go w stół konferencyjny, wygląda na prawdę imponująco! Stół zachwyci swoim designem niejednego. Wypożyczalnia stołów posiada go w swojej ofercie od ręki. Wypożyczanie mebli na eventy to znak naszych czasów. Dobra konferencja będzie jeszcze lepsza jeśli wyposażyć by w nią nasz stół konferencyjno-kateringowy. Model tego stołu uzupełnia naszą ofertę, sprawia że jest ona zdecydowanie atrakcyjniejsza of konkurencji. Stół posiada składane nogi, dzięki czemu łatwość jego przenoszenia jest wprost niebywała. Zachęcamy do wyboru właśnie tego modelu, w towarzystwie wygodnych krzeseł ISO, Apollo, czy też krzeseł bankietowych lub krzeseł Maya, sprawi że event będzie na tak zwanym topie. Ulubionymi elementami wybieranymi przez naszych klientów, którymi można by urozmaicić eventy, są np. czerwony dywan, listwy oświetleniowe, czy też ozdobne pufy LED. Mamy nadzieję, że uda nam się Ciebie skusić by podjąć wynajem właśnie u nas, nasze ceny są atrakcyjne na tle konkurencji, a usługi również nie mają sobie równych. Jeśli chcesz aby wszystko odbyło się terminowo, nie masz innego wyjścia, niż podjąć współprace z nami. Nie czekaj dłużej i sprawdź już teraz, a świat imprez stanie przed Tobą otworem.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.