886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Stół bankietowy składany

Wynajem stołów


Stół bankietowy składany

Stół bankietowy jest idealnym elementem każdego wesela i innej uroczystej imprezy. Z zewnątrz wykończony aluminiowym kątownikiem, przez co możliwe jest toczenie stołu po ziemi bez uszkodzenia blatu. Wyścielany specjalną powłoką zapobiegającą przemakaniu

Stół dostępny w dwóch rozmiarach:

155cm średnicy - 8 osobowy

180cm średnicy - 10 osobowy

Zapytaj o cenę!

W dobrym guście

Stół bankietowy z pewnością pomieści od 8 do 10 osób przy swojej krawędzi. Jest to stół typowo na przyjęcia bankietowe, ale też nie tylko. Stół przywołuje na myśl klasyczne, modne i popularne modele z branży wynajmu mebli eventowych, przy czym jest na tyle oryginalny że potrafi się wyróżnić na tle innych konkurencyjnych produktów.

Bankiet z marzeń

Spraw by Twoje pieczołowicie organizowane wydarzenie było jak z najskrytszych i najpiękniejszych marzeń. Nie ma nic prostszego, wystarczy wybrać ten stół jak i odpowiednie elementy z reszty potrzebnych. Należałoby też zadbać o dekoracje, które również mamy w swojej ofercie, napisz już dziś a w zamian służymi profesjonalną wyceną i dobrą radą.

Aktualne trendy

Prześledziliśmy dokładnie najnowsze trendy ze świata organizacji mebli eventowych i okazuje się iż stół bankietowy jest jednym z pewników, na którego wręcz wypada zwrócić swą uwagę. Do tego dołącz bankietowe krzesła, obrusy i dekoracje świetlne a na pewno uzyskasz klimat jakiego goście nie znajdą nigdzie indziej. Bal jak z marzeń, od teraz na wyciągnięcie Twojej ręki. Wypożyczalnia stołów nie bez powodu zawarła go w swojej ofercie, jest on bowiem modelem idealnym w swojej kategorii, nie posiada on sobie równych. Na stole bankietowym, potrawy i dekoracje wyglądają wręcz wyśmienicie. Posiadamy różne pokrowce i obrusy w rozmaitych barwach. Na stole równie świetnie będą wyglądać elementy zastawy stołowej, takie jak wazony, czy dystyngowane wazy i naczynia. Można by przy takim zestawieniu rozpłynąć się i cieszyć się każdą chwilą stworzoną dla nas przez organizatorów wydarzenia. Nie ma lepszego rozwiązania na rynku, jest to kwestia pewna. Satysfakcja gwarantowana.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.