886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Sofa Round

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Sofa Round

Zapytaj o cenę!

Sofa Round

Sofa Round jest dedykowana dla 12 osób. Stanowi ona oryginalne urozmaicenie każdego eventu. Ten ekskluzywny model sofy polecany jest w szczególności na przyjęcia z klasą. Przepiękna i starannie wykonana tapicerka ze skóry ekologicznej, przynosi na myśl niewiarygodne konstrukcje rodem z zagranicy. Sofa round idzie równo z najnowszymi trendami ze świata meblarskiego. Sofa ta przystosowana jest, aby siedziało przy niej aż 12 osób. Jej konstrukcja jest na tyle oryginalna, że goście z pewnością będą mile zaskoczeni, gdy przyjdzie im ją zobaczyć. Wtedy na pewno z wielką przyjemnością na niej usiądą. Oparcie zbudowane jest na wzór koła, tak samo ulokowane są siedziska.

Komfortowe dni

Sofa jest bardzo komfortowa, za zasługą przemyślanej konstrukcji i specjalnych materiałów, które są wygodne dla naszych ciał. Najważniejsze dla nas jest Państwa zadowolenie, dlatego niebezpodstawnie wprowadziliśmy sofę round jako pełnoprawny eventowy produkt. Mebel ten odniósł już sukces na dużej ilości eventów, a z dnia na dzień baza udanych eventów rośnie. Meble są zachwycające, zaspokoją gusta nawet najbardziej wymagających uczestników Twojego eventu. Sprawdź już dziś, jakie to może być proste.

Konfiguracje jakie chcesz

Do sofy round polecamy otoman crv, pufę, która może służyć jako podnóżek, wystarczy ustawić takie 4 dookoła sofy round, a miejsce na nogi będzie miał każdy z uczestników. W swojej ofercie posiadamy liczne dekoracje i akcesoria eventowe. Najbardziej prostym zabiegiem upiększającym event, jest jego przedstawienie w odpowiednim świetle. Z pomocą girland i innych list oświetlających, jesteśmy w stanie zbudować klimat, którego pozazdroszczą konkurencyjne wydarzenia. Ludzie lubią wszelakie atrakcje wizualne, ale i też dźwiękowe, dlatego też zadbaliśmy aby w ofercie znalazł się również sprzęt nagłośnieniowy. W sprzęcie nagłośnieniowym są zawarte 2 głośniki na stojakach, głośniki mają wystarczającą moc aby zasilić w dźwięk nawet duże pomieszczenia. Jeśli w evencie uwzględnione są przemowy, należy w takim razie wziąć pod uwagę wynajęcie mikrofonu dynamicznego lub nagłownego, w zależności od potrzeb.

 

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.