886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Sofa Le Corbusier Czarna

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Sofa Le Corbusier Czarna

Zapytaj o cenę!

Nowoczesna sofa dwuosobowa Le Corbusier idealna na eleganckie i stylowe eventy.

Wymiary:

(szer x gł x wys): 130x70x67cm

Sofa z marzeń

Z naszej oferty wypożyczalni z pewnością warto polecić Sofę Le Corbusier Black. Jest to wysoce komfortowy model, który z dużym prawdopodobieństwem urzeknie wszystkich gości. Ma eleganckie i cechujące się bardzo dobrym stylowym wyglądem z obiciem z ekoskóry w kolorze czarnym. Model ten pasuje na licznego rodzaju eventy takie jak, bale, bankiety, wesela, akcje marketingowe, spotkania biznesowe, kąciki VIP, imprezy z tańcem i muzyką. Sofa Le Corbusier Black wręcz emanuje wygodą już po samym jej wyglądzie. Chromowane wykończenia na czarnej tapicerce wykonanej z ekoskóry, są połączeniem jak dotąd niespotykanym.

Magia wieczoru

Blask imprez bez sofy Le Corbusier Black? Trudno ją zastąpić. Z odpowiednim wystrojem eventowym plus zaopatrzeniem mutlimedialnym i oświetleniowym, efekt będzie iście piorunujący. Na palcach jednej ręki można by policzyć imprezy, które mogły by się z takim eventem równać. Taktyczne rozplanowanie zagospodarowania przestrzennego upewnia nas tylko w naszym przekonaniu że event nie może się nie udać.

Zbierz dużynę

Sofa Le Corbusier jest wprost stworzona do tego aby zestawić ją w kompozycji eventowej obok fotela z tej samej serii i stolika kawowego. Taki komplet to zgrana drużyna. Takimi prostymi zabiegami możemy podbić serca odwiedzających. Możemy im dać w pełni satysfakcjonujący relaks i odprężenie na wiele długich godzin. Goście po uczestnictwie w takiej imprezie, wrócą do domu wypoczęci i naładowani pozytywną eventu. To ładne i stylowe siedzisko posuwa do przodu meble eventowe. Zapraszamy do zamówień! Nasza sofa Le Corbusier w kolorze czerni, jest stworzona, aby dołączyć do kompozycji z jej udziałem kolejne pasujące elementy. Model ten to szczyt obecnych możliwości produkcyjnych w dziedzinie mebli eventowych. Może być zastosowana zarówno na bankietach, jak i w klubach, czy weselach, oraz we wszelkiego rodzaju akcjach promocyjnych. Nie czekaj już dłużej, meble eventowe czekają na Twoje zamówienia.

 

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.