886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Sofa Le Corbusier Biała

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Sofa Le Corbusier Biała

Zapytaj o cenę!

Nowoczesna sofa dwuosobowa Le Corbusier idealna na eleganckie i stylowe eventy.

Wymiary:

(szer x gł x wys): 130x70x67cm

Synonim luksusu i dbałości

Jest to sofa, na której z przyjemnością spoczną i odpoczną dwie lub nawet trzy osoby. Jest pokryta tapicerką z ekologicznej skóry w kolorze białym. Biały kolor jest wiodącym kolorem bierzących eventów, więc Sofę Le Corbusier warto wziąć pod uwagę w swojej kompozycji eventowej. Odrobina zmysłu artystycznego, dekoracje i akcesoria w zestawieniu z sofą Le Corbusier White oraz fotelem o tym samym modelu będą stanowić całkiem niezły komplet. Dołączmy do tego jeszcze stół szklany prism, a Ci co spoczną w takim kąciku, prędko nie będą chcieli go opuścić.

Stylowe wykończenia

Sofa ta posiada niesamowicie stylowe metalowe wykończenie, co nadaje meblowi swoisty pazur w jej wykonaniu. Ten mebel z pewnością przyciaga wzrok jako samodzielny element. Będzie także dobrym wypełnieniem tego czego tylko sobie wymyślimy. Kanapa prezentuje się świetnie z każdej strony. Czy to jej przód, tył czy bok, tak samo ładnie się prezentuje. Dzięki tej wiedzy, możemy ją z powodzeniem ustawić nawet na środku sali i na pewno nie będzie szpecić, tylko wręcz przeciwnie będzie ozdobą eventu.

Klasa sama w sobie

Model sofy Le Corbusier White z pewnością doda aury luksusu do Państwa eventów. Niesamowita konstrukcja odniosła furorę już w niejednym miejscu w Polsce i na świecie. Wszak z naszych usług korzystały już liczne marki o statusie działalności na skalę międzynarodową. W każdym mieście, w którym wydarzy się event z uwzględnioną na wyposażeniu sofą Le Corbusier White, na długo zapadnie w pamięci mieszkańców. Pozytywna wiadomość zawsze się niesie i odbija echem. Dobrze zorganizowany event to inwestycja, która zwraca się wielokrotnie. Nie czekaj dłużej i nie szukaj innych stron. Z naszą pomocą jesteś w stanie załatwić dosłownie wszystko na event, od multimedialnego sprzętu po dekoracje i akcesoria eventowe i gastronomiczne.

 

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.