886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Sofa Chesterfield Czarna

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Sofa Chesterfield Czarna

Zapytaj o cenę!

Reprezentacyjna, pikowana biała dwuosobowa sofa Chesterfield wykonana jest w ekoskórze.

Wymiary:

(szer x gł x wys): 172x79x95cm

W czerni jej do twarzy

Nasza wypożyczalnia mebli wzbogaciła swoją ofertę o najnowszy model sofy Chesterfield Black. Traktujemy każdy wybór, który następnie wprowadzamy do swej oferty z należytym obyciem i sprawdzeniem, czy aby na pewno się nada na Państwa eventy. Przez taki proces przeszła pozytywnie sofa Chesterfield Black, dajemy w związku z tym gwarancję satysfakcji w jej użytkowaniu. Goście przybyli na Państwa eventy z pewnością będą nią zachwyceni.

Radość płynąca z wygody

Rozwijamy swoje usługi przedewszystkim po to aby ułatwić Państwu organizację wydarzenia. Ponownie codziennie wkraczamy w świat mebli eventowych, aby dawać Wam satysfakcje, jakiej nie uświadczycie nigdzie indziej. Nasza wypożyczalnia jest jedną z najlepszych w kraju. Świadczymy usługi firmom znanym na całym świecie. Nie znamy słowa porażka, każdy wynajem większej ilości mebli z pewnością dojdzie do skutku.

Odpręż się, zajmiemy się resztą

Meble możemy wnieść na każde piętro, dajemy gwarancję terminowości wykonania zlecenia jakiego tylko sobie wymarzysz. Taką pewność daje nam wieloletnie doświadczenie w branży mebli eventowych. Profesjonalna obsługa telefoniczna oraz także przez pocztę elektroniczną- to wszystko oddajemy do państwa dyspozycji. Działamy w całej Polsce, wynajem mebli ma zasięg na cały kraj. Sofa Chesterfield jest stworzona do zestawiania w towarzystwie z fotelami z tej samej serii. Takie meblowe towarzystwo z pewnością wpadnie w gusta naszych kochanych gości. Mamy potrzebne doświadczenie, aby przeprowadzać każdą realizację profesjonalnie. Nasze rozpracowanie logistyczne zapewnia terminowe zaopatrzenie meblowe, w każdym zakątku naszego Państwa. Posiadamy magazyny w różnych częściach Polski, dzięki czemu towaru dla Państwa nigdy nie zabraknie. Spróbuj zamówić już dziś, jesteśmy tu po to aby Ci ułatwić. Sofa Chesterfield wygląda magicznie w towarzystwie pięknych stolików kawowych. Możemy robić kompozycje w eleganckim stylu. Na stoliki proponujemy postawić ozdobne wazony, w których kwiaty będą wyglądać wprost olśniewająco.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.