886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Sofa Chesterfield Biała

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Sofa Chesterfield Biała

Zapytaj o cenę!

Reprezentacyjna, pikowana biała dwuosobowa sofa Chesterfield wykonana jest w ekoskórze.

Wymiary:

(szer x gł x wys): 172x79x95cm

Chesterfield wiedzie prym

Sofa Chesterfield White wiedzie prym na wydarzeniu, w szczególności w połączeniu ze szklanym stolikiem prostokątnym, lub też oryginalniejszym- stolikiem Ibiza, które ma w ofercie nasza wypożyczalnia mebli. Sofy będą doskonale pasować w towarzystwie foteli z tej samej serii i ze stolikiem kawowym white. Stwórz kącik relaksacyjny, w którym będzie lecieć muzyka, a goście będą spędzać czas na miłej rozmowie przy popijaniu drinków lub kawy, czy herbaty.

Kanapowy raj

Sofę Chesterfield charakteryzuje to, że jest ona jednocześnie solidna, wytrzymała, oraz bardzo wygodna. Sofy świetne będą również na weselach i innych imprezach z tańcem i alkoholem. W żadnym siedzisku nie odpoczywa się tak dobrze jak w sofie Chesterfield. Sofa ma swój odpowiednik w kolorze białym, można będzie pobawić się również na budowie kompozycji meblowej na evencie na zasadzie kontrastowego ułożenia mebli.

Najlepsza skóra ekologiczna

Skóra ekologiczna to dobre i modne rozwiązanie ostatnimi czasy wśród świata mebli. Każdy szanujący się organizator powinien wziąć pod uwagę zastosowania tego modelu w planach organizacyjnych danego wydarzenia. Organizacja eventu to sposób by zabłysnąć wśród reszty, ale też sposób na poczucie się lepiej. Uśmiech jaki dajemy uczestnikom na pewno do nas wróci, również z korzyściami finansowymi. Wypożyczalnia mebli gwarantuje Wam satysfakcje, jakiej nie uświadczycie nigdzie indziej. Nasze realizacje przeprowadzane są w pełni przemyślany sposób i przebiegają one iście błyskawicznie. Nasz logistyka rozplanowana jest tak, aby nigdzie w Polsce nie zabrakło odpowiednich modeli mebli. Jednak nie tylko mebli, bo mamy w swojej ofercie również akcesoria eventowe i dekoracje, w których skład wchodzą liczne egzemplarze wszelkiej maści oświetlenia, ozdobnych materiałów, efektów świetlnych itd. Posiadamy również sprzęt multimedialny, dzięki któremu Wasza impreza na pewno nie będzie uboga w efekty audiowizualne. Znajdziemy w nim bowiem sprzęt nagłośnieniowy oraz również projektory, dzięki którym będzie można wyświetlać obraz na ścianach lub na ekranie multimedialnym.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.