886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Pufa Snake

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Pufa Snake

Zapytaj o cenę!

Nowoczesna pufa z podświetleniem LED

Jeżeli poszukują Państwo pomysłu na nietuzinkową aranżację spotkania towarzyskiego lub imprezy integracyjnej, to sugerujemy wykorzystanie mebli z podświetleniem LED. Na tej stronie pragniemy zaprezentować właśnie jeden z takich mebli. Jest to pufa Snake znanej włoskiej firmy SLIDE.

Programowanie przy pomocy pilota

Pufa Snake wykonana jest z wysokiej jakości białego polietylenu. Zastosowane tworzywo odznacza się doskonałą estetyką, a dodatkowo jest półprzezroczyste. Dzięki temu możliwe jest podświetlenie pufy od wewnątrz, przy użyciu energooszczędnego podświetlenia LED zasilanego akumulatorem. Zastosowane w tym przypadku rozwiązanie eliminuje niewygodne kable zasilające, pozwalając jednocześnie na podświetlenie mebla przez ok. 8 do 10 godzin. Oświetlenie włącza się i wyłącza przy pomocy małego pilota.

Mebel na eventy plenerowe

Dzięki zastosowanym materiałom oraz wykorzystanej metodzie podświetlenia pufę Snake używać można zarówno w przestrzeniach osłoniętych dachem, czyli w budynkach lub namiotach, jak i bezpośrednio pod gołym niebem. Pufa jest całkowicie odporna na działanie wody oraz łatwa do utrzymania w czystości, co jest niebagatelnym plusem w przypadku mebla eventowego.

Podświetlane pufy, bary i snack-bary

Wynajem puf podświetlanych Snake proponujemy łączyć z wypożyczeniem innych mebli z podświetleniem LED z naszej kolekcji. Rekomendujemy między innymi wynajem podświetlanych barów i Snack-Barów. Interesującą propozycję stanowi również jedna z największych dostępnych na rynku podświetlanych puf, czyli okrągła pufa Gio. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedstawioną na stronie oraz w katalogu.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.