886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Pufa Prostokątna

Wynajem krzeseł eventowych


Pufa Prostokątna
Zapytaj o cenę!

Białe pufy z ekoskóry

Z doświadczenia możemy powiedzieć, że białe pufy i fotele tapicerowane skórą ekologiczną są jednymi z najczęściej wypożyczanych mebli eventowych. Nasza firma oferuje bardzo wiele mebli tego typu, z których bez trudu skompletować można zestaw zarówno do aranżacji casualowej, jak i do eleganckiego salonu. Na tej stronie chcielibyśmy przedstawić jedna z większych naszych puf, to jest prostokątną pufę dwuosobową.

Pufa jak mało która

Prezentowana tutaj pufa dwuosobowa jest jedną z kilku puf Ottoman w naszej ofercie. Dzięki ujednoliconemu wymiarowi wysokości i głębokości różne modele puf Ottoman można dogodnie zestawiać, tworząc w ten sposób rozmaite kompozycje. Pufa dwuosobowa nie tylko pozwala wygodnie się rozsiąść dwóm użytkownikom, ale może też pomieścić nakładkę tworzącą wizualny podział lub służącą jako stolik kawowy.

Wynajem mebli tapicerowanych

Wypożyczalnia eventowa oferuje pufy dwuosobowe w wariancie w kolorze białym oraz czarnym. Ponadto znajdą Państwo u nas także pufy jednoosobowe, w tym z kwadratowym lub okrągłym siedziskiem, a także pufy trzyosobowe z siedziskiem 1 na 1 metr. Polecamy także pufy zakrzywione w planie, z których ułożyć można siedziska w kształcie fantazyjnych zygzaków lub fal.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.