886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel obrotowy

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Fotel obrotowy

Fotel cechuje stylowy i nowoczesny wygląd. Możliwa jest również regulacja wysokości fotela. Tapicerowany w calości ekoskórą.

Zapytaj o cenę!

Zwiększ obroty

Fotel obrotowy posiada nóżkę ze stali nierdzewnej, oraz wygodne siedzisko otapicerowane skórą ekologiczną. Obraca się w osi 360stopni, dzieki czemu siedząc na nim masz całe otoczenie pod kontrolą i pod swoim bacznym okiem. Fotel oprócz swej obrotowości posiada gładką i łatwą w obsłudze regulację wysokości, której dokonujemy w całości za pomocą specjalnej rączki zamieszczonej pod siedziskiem. Możliwość siedzenia w obrotowym fotelu daje gościom świetne oczucie, które ich nagradza. Siedzenie w nim jest zaiste bardzo satysfakcjonujące, fotel prócz oparcia zawiera w swym siedzisku wygodne podłokietniki na których można wesprzeć swoje zmęczone po całym dniu ręce.

Dla V.I.P

W praktyce fotel przyciąga swoją czernią i komfortem nie tylko zwykłych gości, jeśli chcesz w wydarzeniu swym możesz uwzględnić powierzchnię, która będzie przeznaczona na kącik V.I.P. Dodaj do zamówienia Bordery ze sznurami a dodasz do wydarzenia tzw. efektu wow. Do tego szklany stół prism, lub też stoliki koktajlowe, a taka kombinacja sprawi, że strefa zawierająca te meble będzie najbardziej rozchwytywaną strefą na evencie. Podaruj swym gościom odrobinę luksusu.

Stylistyka ze snu

Wprowadź do eventu możliwość poczucia się w jak w marzeniu sennym, a z pewnością nie okaże się ono snem koszmarnym. Odstaw na bok obawy i napisz do nas lub zadzwoń a posłużymy Tobie indywidualnym podejściem i wyceną uwzględniającą koszty trasportu oraz wniesienie mebli na miejsce. Spraw by wydarzenie zostało uświetnione przez ten fotel oraz inne elementy eventowe dostępne na naszej stronie. Jego budowa jest zaiste profesjonalna i bardzo staranna. Szwy zrobione są tak jak być powinny, skóra wygląda po prostu bosko, tak powinien funkcjonować każdy wynajem mebli. Możliwym jest dodania do kompozycji pasujących stołów, nasi pracownicy z przyjemnością doradzą jakie modele wybrać. Udostępniamy dla Państwa kontakt zarówno mailowy jak i telefoniczny. Wynajem krzeseł to nie tylko krzesła, ale i liczne akcesoria i dekoracje eventowe.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.