886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel Jim

Sofy, fotele, pufy - wynajem


fotel Jim czarny

Fotel Jim

Zapytaj o cenę!

Fotel bogato zdobiony przeszyciami, wykonany z ekoskóry. Dostępny kolor biały oraz czarny

Wymiary: 
szerokość: 72cm
wysokość:  67cm
głębokość: 70cm
głębokość siedziska: 52cm

Styl

Wypożyczalnia mebli Wrocław z dumą prezentuje, świetny model fotela, z obiciem z tapicerki o kolorze skóry czarnym lub białym. Model ten zdobiony jest przy pomocy przeszyć o najlepszym wykonaniu na świecie. Wynajem mebli to dziedzina szeroka, potrzebowaliśmy wiele lat starań i doświadczenia, aby w pełni poznać jej niuanse. Postaw na sprawdzone sposoby, jakimi posługuje się nasza firma. Transakcje z nami przebiegają w sposób bezproblemowy i bezkonfliktowy, dotrzymujemy terminów ustalonych wcześniej z naszymi klientami, nasi pracownicy są wszędzie na czas, tam gdzie ich właśnie potrzeba. Fotel Jim to rozwiązanie eventowe, które sprawdzi się na pewno na wydarzeniach o charakterze rozrywkowym. Fotel świetnie wygląda zarówno sam, jak i w zestawieniu z naszymi akcesoriami eventowymi. Prezentuje się wybornie w stylistyce minimalistycznej, wygląda udanie z każdej strony, można go zatem postawić na środku pomieszczenia.

Korzyści

Dlaczego warto wynająć meble na event? Unikniesz dzięki temu olbrzymich kosztów zakupu poszczególnych produktów, oraz kosztów ich późniejszego magazynowania. O meble dbamy w należyty sposób, dbamy o ich regularną konserwację. Używamy w tym celu odpowiednich do tego kosmetyków i narzędzi, dzięki którym zapewniamy meblom długą żywotność i gwarantujemy że wszystkie meble wyglądają oraz działają przy tym identycznie jak nowy mebel. Niewielkie wymiary siedziska sprawią, że będzie idealnym rozwiązaniem w przypadku przestrzeni o małej powierzchni. W przypadku, jeśli dysponujemy większą powierzchnią, polecamy wynająć dodatkowo sofy classic, bądź Line. Kompozycja taka będzie świetnie współgrać z resztą kompozycji eventowej.

Do przodu

Przy zastosowaniu odpowiednich dekoracji i oświetlenia, efekt będzie z pewnością olśniewający. Nasze oświetlenie posiada różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu dobierzesz odpowiednio wyglądające i pasujące do reszty wystroju wnętrza. W razie pytań zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Odpisujemy również na maile i tą drogą świadczymy również profesjonalne wyceny, zaplanowanych przez Państwa usług. Spróbuj już dziś.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.