886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel Egg czarny

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Fotel Egg czarny

Zapytaj o cenę!

Prawie jak uszak

Czarny fotel Egg to mebel, który robi super wrażenie. Kształtem przypomina wydrążone wielkie czarne jajo. Wprawne oko od razu wychwyci też inspirację tradycyjnymi uszakami – boczki na wysokości głowy są wyraźnie zarysowane. Siedzenie, które jest w całości tapicerowane wysokogatunkową tkaniną, zostało osadzone na pojedynczej chromowanej nodze i czteroramiennej podstawie. Fotel posiada pod siedzeniem dyskretną dźwignię regulacji wysokości, co oznacza dodatkową, mile widzianą funkcjonalność.

Designerski fotel obrotowy…

Ramiona podstawy zostały zabezpieczone plastikowymi nakładkami, które mają działać antypoślizgowo i zabezpieczać podłoże przed ewentualnym zarysowaniem. Nakładki dobrze uzupełniają nowoczesną estetykę fotela i stanowią dodatkowy akcent w jego bryle. Warto w tym miejscu również zauważyć, że pod względem estetyki fotel prezentuje się równie dobrze od każdej strony. Dzięki temu może być eksponowany bez obaw nawet w centralnym punkcie sali.

…idealny do strefy VIP

Fotele Egg możemy polecić wszędzie tam, gdzie poszukiwany jest nowoczesny mebel designerski, którego zadaniem jest nie tylko zapewnienie wygody, ale także stworzenie efektu „wow”. Świetnie sprawdzi się w eventach marketingowych oraz jako wyposażenie paneli dyskusyjnych. Fotele Egg bardzo dobrze nadają się też do różnego rodzaju stref dla VIP-ów oraz stref Lounge. Wypożyczalnia eventowa poleca wynajem foteli Egg w kolorze czarnym i białym.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.