886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel Chesterfield Biały

Wynajem krzeseł eventowych


Fotel Chesterfield Biały

Zapytaj o cenę!

Bardzo elegancki, stylowy fotel wykonany z ekoskóry w kolorze białym. Wymiary: szerokość 76cm, głębia 70cm, wysokość 67cm. Do kompletu polecamy Sofę Chesterfield

Chesterfield po prostu

Fotel Chesterfield występuje również w czarnej wersji kolorystycznej. Jest popularnym meblem na eventy prestiżowe, ale również te mniej oficjalne. Świetnie komponuje się w towarzystwie stołka ibiza lub prism. Wypożyczamy meble w bardzo dobrym stanie, nie idziemy na łatwiznę i lubimy nowe wyzwania. To doprawdy nasza pasja i nic tego nie zmieni. Większy brat fotela Chesterfield, czyli sofa, świetnie odnajdzie się w wspólnej kompozycji.

Powiedzieć gdzie nie pasuje byłoby krócej

Lubisz poimprezować? Zrelaksować się? Odpocząć? Poszaleć? Tam gdzie imprezy, tam gdzie relaks i odpoczynek, ale nawet tam gdzie pozytywne szaleństwo, tam będzie pasował jak ulał każdy mebel z serii Chesterfield. Takie rozwiązanie to pewność nie postawienia na słabe rozwiązanie.

Doświadczenie

To co piszemy na naszej stronie wynika z wieloletniego doświadczenia w tej branży. Lata były bardzo owocne i pozwoliły nam się zaznajomić w każdym aspekcie dotyczącym wynajmu siedzisk. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy również do wszelkich zapytań, do klientów podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu możemy potraktować każdy przypadek klienta osobniczo. Tylko w taki sposób można pokierować usługą by przebiegła całkowicie profesjonalnie. Chesterfield White- fotel ten to istny pokaz dobrego stylu. Jeśli masz dobry gust, jego wybór to tylko kwestia czasu. Wypróbowaliśmy już wiele foteli, wzbogacamy więc wynajem mebli o dodatkową moc, dzięki wzbogaceniu naszej oferty o właśnie ten model. Wygoda płynąca ze spoczynku na nim nie zna granic, a stylowy wygląd białej tapicerki z ekoskóry przyciąga swym magnetyzmem mocniej niż magnes szpilkę. Wszystko wskazuje na to, że będzie jeszcze więcej eventów, które będą się w mebel ten zaopatrzać. Trend na rynku jest wyraźny, coraz częściej pojawiają się wydarzenia, w których organizatorzy zamiast podejmować setną decyzję o postawienie na sprawdzone krzesełka, chcą udobruchać klientów wynajmem ładnego fotela Chesterfield. To bardzo satysfakcjonujące dla gości, sprawdź już sam, już teraz.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.