886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel biurowy VX

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Fotel biurowy VX

Zapytaj o cenę!

Fotel z bawełnianym siedziskiem

Fotel VX na pierwszy rzut oka nie różni się znacząco od innych podobnych mebli biurowych. Podobnie, jak inne fotele obrotowe posiada regulowane siedzisko, pojedynczą rurową nogę i pięcioramienną podstawę na kółkach. Jest jednak pewien szczegół, który go wyróżnia. Mowa tu o bawełnianej tapicerce. Jest to materiał, który wyróżnia się zarówno estetyką, jak i tak zwanymi cechami organoleptycznymi. Elementy tapicerowane bawełnianą tkaniną są najzwyczajniej w świecie miłe w dotyku, miękkie i nadają fotelowi bardziej naturalny charakter.

Oparcie z nowoczesnej tkaniny siatkowej

Dodatkowym plusem, jeżeli chodzi o cechy fotela VX jest zastosowanie w oparciu tkaniny siatkowej. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkowanie fotela jest wygodne i komfortowe w każdych warunkach, w tym latem, podczas wysokich temperatur. Tkanina siatkowa na oparciu zapewnia łatwą cyrkulację powietrza, co jest pożądanym zjawiskiem podczas upałów i w intensywnie ogrzewanych pomieszczeniach.

Wynajem foteli biurowych Poznań, Katowice, Kraków

Polecamy wynajem foteli VX do biur oraz na konferencje i szkolenia. Wypożyczalnia oferuje wynajem krótkoterminowy oraz wynajem długoterminowy, w tym z możliwością odkupienia wynajmowanych mebli. W przypadku pytań o szczegóły usługi wynajmu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.