886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Dwuosobowa sofa LINE czarna

Sofy, fotele, pufy - wynajem


Dwuosobowa sofa LINE czarna

Zapytaj o cenę!

Wypożyczalnia oferuje również wynajem sof. Sofa Line czarna jest bardzo dobrym przykładem połączenia prostego stylu z wyrazistym designem. Wykonana z ekoskóry. Popularna w stanowiskach targowych. Sofa przeznaczona dla dwóch osób

Sofa Line Black

Sofa posiada skórzane obicie. Jest ze skóry ekologicznej w kolorze czarnym. Styl tej sofy ma klasyczny wydźwięk. Jest modna i stylistycznie pasuje do innych mebli z serii Line lub też puf z serii Ottoman. Ma klasyczne wzornictwo i solidną komfortową konstrukcję, dającą całe morze wygody. Na sofie Line Black siedzi się jak na chmurce. Powiedz nie tandetnym meblom, u nas w parze z jakością idzie również cena.

Konfiguruj

Sofa line będzie dobrze się komponować w towarzystwie fotela line black, są po prostu do siebie stworzone, w szczególności w obecności obok stolika Ibiza lub stolików kawowych albo stolika Skinny. Wyobraźmy sobie spokojny kącik w którym to są meble w wyżej wymienionej przez nas konfiguracji. Dodajmy do tego lampiony, sprzęt audio i efektowne LEDowe oświetlenia, a jako rezultat dostajemy w zamian udaną imprezę.

Event wart tak wiele. Sofy Line.

Dodaj to sofy niski stolik kawowy, a z pewnościa ten pomysl w wydaniu minimalistycznym okaże się pomysłem nad wyraz udanym. Często się tak dzieje, że w prostocie odnajdujemy najlepsze rozwiązania, które ucieszą bardziej uczestnika aniżeli bardziej skomplikowane pomysły. Nie pozwól by event miał przypadłość przerostu formy nad treścią, o wiele łatwiej i taniej i z lepszym efektem skończy się wybór mebli eventowych, tak by klasyczne minimalistyczne ustawienia szybko zagościły i udomowiły się w sercach naszych odwiedzających. Dobierz do Sofy Line w kolorze czarnym, inne meble w ciemnych odcieniach, na pewno zgra to się w jedną całość i będzie solidnie pasować do reszty kompozycji zastosowanej na danym evencie. Sofy są w idealnie zadbanym stanie, potrafimy się zatroszczyć o meble, poddajemy je odpowiedniej konserwacji. Wszystkie wypożyczane przez Państwa meble są jak nowe.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.