886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Pokrowiec Koktajlowy Czerwony

Wynajem pokrowców


Pokrowiec Koktajlowy Czerwony

Zapytaj o cenę!

Efektowny pokrowiec na stolik koktajlowy

Czerwone pokrowce elastyczne wspaniale odmieniają proste stoliki koktajlowe. Pokrowce są łatwe w użyciu, tanie, efektowne i efektywne. Nie zajmują przy tym wiele miejsca jeżeli chodzi o transport i przechowywanie, a ich użycie jest bardzo łatwe. Jedną z wielu zalet pokrowców jest to, że można je szybko wymienić w przypadku zabrudzenia. Przy użyciu kolorowych pokrowców elastycznych można też łatwo i szybko odmienić aranżację, na przykład wymieniając pokrowce na nowe, o innym kolorze.

Meble i tekstylia na eventy marketingowe

Stoliki w pokrowcach wykorzystywane są nie tylko jako meble koktajlowe. Ich atrakcyjny wygląd sprawia, że znajdują one między innymi zastosowanie w aranżacjach eventów marketingowych. Stoliki w pokrowcach elastycznych spotkać można na promocjach, prezentacjach, oraz w aranżacjach stoisk targowych.

Wynajem tekstyliów eventowych

Pokrowce koktajlowe występują w ofercie wypożyczalni w trzech wariantach kolorystycznych – czerwonym, czarnym oraz białym. W naszym katalogu tekstyliów na wynajem mamy także pokrowce na krzesła oraz stoły, a także dodatki w postaci kolorowych nakładek na blaty oraz opasek na oparcia krzeseł. Z naszym asortymentem mogą Państwo wyposażyć w pokrowce całe przyjęcie lub bankiet. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą na naszej stronie.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.