886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Pokrowiec Fi 80 Czarny

Wynajem pokrowców


Pokrowiec Fi 80 Czarny

Zapytaj o cenę!

Efektowny strecz na stoliki koktajlowe

W tym wpisie jeszcze raz chcielibyśmy przypomnieć, jak efektownie prezentują się stoliki koktajlowe w pokrowcach elastycznych. Tym razem pragniemy zaprezentować czarny pokrowiec na stoliki koktajlowe z blatem fi80cm. Są to stoliki składane. Pokrowiec ze sterczu idealnie dopasowuje się do kształtu stolika, tworząc zupełnie nową formę. Stolik w pokrowcu bardziej przypomina bryłę wyciętą z czerwonej skały niż tradycyjny mebel. Ta zjawiskowa odmiana jest chętnie wykorzystywana przez organizatorów najróżniejszych eventów.

Stolik na przyjęcie i na targi

Stoliki w pokrowcach elastycznych znajdują najbardziej nieoczekiwane zastosowania. Może się wydawać, że nazwa „stolik koktajlowy” w pewnym sensie determinuje wykorzystanie meble. Nie sprawdza się to jednak w tym przypadku. Stoliki koktajlowe w pokrowcach spotkać bowiem można na eventach promocyjnych, w salonach sprzedaży oraz na stoiskach targowych. Stoliki w takiej formie sprawdzają się doskonale chociażby jako meble ekspozycyjne. Mogą też posłużyć jako zwykła dekoracja.

Wynajem tekstyliów eventowych

Wypożyczalnia eventowa oferuje pokrowce elastyczne na stoliki koktajlowe fi80 w kolorze czarnym oraz białym. Poza tym polecamy również pokrowce na stoliki koktajlowe metalowe o średnicy blatu 60cm. W naszej ofercie znajdują się także pokrowce na krzesła, stoły bankietowe, opaski na oparcia i kolorowe nakładki na blaty. Innymi słowy oddajemy do Państwa dyspozycji kompletny asortyment pokrowców typu strecz do wykorzystania z meblami eventowymi. W zasobach wypożyczalni znajduje się pełna gama elastycznych pokrowców na meble eventowe.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.