886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Szafa Aktowa MN-3

Wynajem mebli biurowych


Szafa Aktowa MN-3

Zapytaj o cenę!

Szafa aktowa o wymiarach 80x40x114cm.  Posiada 3 półki, jest również zabezpieczona zamkiem.

Zgrabna szafka

Szafa będzie idealną bazą pod budowę zagospodarowania przestrzennego wg trendu open space. W każdym biurze potrzebna jest konstrukcja, która będzie w stanie przechować jak największą ilość dokumentów, sprzętu elektronicznego, czy innych podręcznych biurowych przedmiotów. Szafka zawiera w sobie aż 3 półki o głębokości 40cm, są one bardzo pojemne i pomieszczą wszystko, czego dusza zapragnie. Szafka posiada centralny zamek, z pomocą którego zabezpieczymy dobrze swoje dokumenty. Szafka dzięki swoim niewielkim wymiarom, będzie niezastąpiona w przypadku urządzania biur o małym metrażu. Pomoże wyjść obronną ręką w przypadku organizacji w małym biurze.

I nie tylko

Posiadamy również większe modele, wypożyczalnia mebli służy pomocą. Wypożyczalnia mebli biurowych to osobny oddział naszego serwisu, jednakże wszystkie zamówienia realizujemy w sposób dokładny, szybki, innymi słowy-profesjonalny. Dzięki licznym pólkom zapewnisz swoim pracownikom więcej miejsca w biurze. Biuro powinno ułatwiać pracę, i od tego jakie umieścimy w nim meble zależy końcowy rezultat tego, czy praca będzie wydajna, czy też nie. Szafka jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. Mebel ten wykonany jest solidnie, projektowany był przez zawodowców.

Udane wydarzenia

Niewątpliwą zaletą szafki aktowej jest to, że posiada specjalne stópki. Za pomocą ich jesteśmy w stanie idealnie wypoziomować mebel, tak aby stał on idealnie równo w stosunku do innych mebli w biurze. Jest to możliwe również w przypadku bardzo krzywych powierzchni, możliwość regulacji sięga zakresu 20cm, czyli jest do wykonania w tym zakresie. Nie czekaj już dłużej i zadzwoń do naszej firmy. Miła obsługa telefoniczna już czeka na Państwa pytania. Istnieje również możliwość kontaktu drogą elektroniczną. Zapraszamy do zadawania pytań mailowo. Na skrzynkę mailową wysyłamy szczegółowe wyceny, z których dowiedzą się Państwo o całkowitych kosztach wynajmu mebli, bez żadnych ukrytych opłat. Jesteśmy firmą uczciwą i pieczołowicie wykonującą czynności co do nas należą. Spraw by Twój event był udany, zapodaj gościom możliwość wynajmu szafki aktowej, a organizacja pracy przebiegnie o wiele sprawniej niż bez niej.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.