886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Napoleon

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Napoleon

Zapytaj o cenę!

Tradycyjny wzór w nowej odsłonie

Krzesło Napoleon to przykład mebla, który łączy wysokiej jakości tworzywo sztuczne z bardzo tradycyjną formą. Mówiąc o tradycyjnej formie mamy w szczególności na myśli oparcie krzesła Napoleon, które swoimi toczonymi szczebelkami wyraźnie nawiązuje do wzorców znanych od wieków. Krzesło prezentuje się bardzo efektownie.

Idealne na plenerowe aranżacje

Krzesło Napoleon przeznaczone jest zarówno do stosowania we wnętrzach, jak i w plenerze. Świetnie prezentuje się w uroczystych i eleganckich aranżacjach. Doskonale nadaje się na różnego rodzaju przyjęcia i bankiety. Szczególnie polecamy Napoleony jako krzesła weselne.

Odporne na wilgoć i zabrudzenia

Prezentowane krzesło odznacza się wysoką jakością zarówno od pod względem jakości wykonania, jak i walorów użytkowych. Estetyka i wygoda to tylko część z jego zalet. Zdajemy sobie sprawę, że podczas organizacji eventów znaczenie mają również aspekty praktyczne. W przypadku krzeseł Napoleon naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Krzesła są odporne na wilgoć i zabrudzenia. Można je bardzo łatwo czyścić, w tym przy użyciu strumienia wody pod ciśnieniem. Warto tez zwrócić uwagę na możliwość układania w stosy.

 

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.