886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Maya białe

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Maya

Niezawodne krzesło, którego miejscem przeznaczenia są wszystkie typy pomieszczeń. Mnogość możliwości użycia tego krzesła sprawia, że świetnie sprawdza się ono na każdym typie eventu: klasycznym, konferencyjnym czy eleganckim. Krzesło śnieżnobiałą barwą przyciąga wzrok i budzi zainteresowanie. Wytrzymałość do 180kg

Zapytaj o cenę!

Solidny materiał

Jakość wykonania to istny majstersztyk w przypadku tego popularnego modelu z oferty naszej firmy. Wynajem krzeseł w naszej firmie jest intuicyjny, sprawdź sam. Śnieżnobiały materiał i jednolitość w konstrukcji sprawia iż jest jednym z wiodących modeli na rynku umeblowania eventowego

Retro i nie tylko

Styl jaki przywołuje się po ujrzeniu krzeseł Maya to w zależności od osoby jest to retro lub nowoczesność. Jak widać każdemu może kojarzyć się z czymś innym i to tak w skrajny sposób. To w jaki sposób się odbierze zależy oczywiście od reszty mebli i reszty dekoracji w sali eventowej. Takie proste rozwiązania mogą sprawić wiele w oczach uczestników. A najważniejszy jest ich odbiór.

Taki styl tylko u nas

Krzesło MAYA zachęca by wkroczyć w świat kontrastujących kolorów. Kompozycja w czerni i bieli całego wystroju z pewnością zachwyci niejedną osobę. W taki sposób zaskarbimy sobie u nich wierność i z chęcią będą uczestniczyć w wydarzeniu. Możemy też wykonać całą kompozycję w kolorze bieli, do tego kolorowe dekoracje lub te bardziej stonowane i przyjemne dla oczu oświetlenie będą sprzyjały pozytywnej aurze naszego eventu. Jeżeli nie masz skąd wziąć wystarczającej ilości krzeseł, a potrzebujesz ich na zawołanie, spróbuj sposobu jaki ma do zaoferowania wypożyczalnia krzeseł Wrocław. Z naszymi usługami nie wyjdziesz stratnie, musisz jedynie się do nas zgłosić. Z radością wynajmiemy Państwu meble na organizowane donośne imprezy i wydarzenia. Wypożyczysz u nas nie tylko krzesła ale i akcesoria. Wszelkiego rodzaju oświetlenie, liczne w elementy zastawy stołowe, różnorakie ozdoby, ale i lady barowe i odkurzacze przemysłowe. Posiadamy w swojej ofercie opaski bankietowe, pokrowce i girlandy świetlne.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.