886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Ghost Transparent

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Ghost Transparent

Wymiary

szerokość: 54 cm
głębokość: 55 cm
wysokość: 94 cm

Materiały

Stylowe przezroczyste krzesło wykonane z poliwęglanu

Zapytaj o cenę!

Transparentność

Krzesło transparentne daje użytkownikowi poczucia siedzenia w wyjątkowym meblu. Niespotykany wcześniej design połączony z bogactwem wygody i przeźroczystym/transparentnym wzornictwem, sprawia iż wynajem mebli nigdy wcześniej nie był aż tak satysfakcjonujący. Krzesło Transparent jest pełnoprawnym krzesłem bankietowym, ma optymalne wymiary tj 54cm szerokości, 55cm głębokości oraz aż 94cm wysokości co czyni je idealnym rozwiązaniem na bankiety.

Multifunkcyjność

To doprawdy świetny model zbierający wysokie recenzje użytkowników, którzy mieli przyjemność je użytkować. Goście, którzy mogli na własnej skórze się przekonać o jego wygodzie, byli usatysfakcjonowani wysokim standardem jakie daje im krzesło Transparent

Nie ma takiego drugiego

Co prawda nie w dosłownym sensie, bo wyprodukowano go w licznej ilości kopii, jednakże ciężko na rynku o drugi taki model, który oddałby chociaż w połowie tyle przyjemności ile czerpie się z krzesła TRANSPARENT. Siedzisko z tworzywa sztucznego podpiera kregosłup lędźwiowy w sposób profesjonalny, jest świetnym rozwiązaniem na wesela, bale, bankiety. Krzesło transparent przede wszystkim wygląda wspaniale, wypożyczalnia krzeseł jest z niego prawdziwie dumna. Krzesło transparent będzie świetnie pasować na wystawne bankiety, dystyngowane bale, studniówki, imprezy promocyjne, czy też różne innego typu eventy. Krzesło teksturą przypomina kryształowe obiekty. Nasi goście chętnie na nich siadają, krzesła stają się swoistą atrakcją. Miło w nich się siedzi, rozmawia i spożywa posiłki popijając dobrym sokiem, bądź kawą. W towarzystwie dobrej muzyki nadawanej z naszego sprzętu nagłośnieniowego, event wespnie się na wyżyny, co sprawi że na pewno będzie o nim głośno jeszcze jakiś czas po zakończeniu, a czas ten będzie raczej dłuższy niż krótszy. Pomyśl ile radości przyniesie event, który może roznieść się jak pozytywne echo dalej i dalej. Zadowolone wyrazy twarzy naszych gości będą wynagrodzeniem za zorganizowanie eventu, który uwzględni wynajem krzeseł transparentnych. Niesamowite wrażenia czekają na Ciebie, są na wyciągnięcie ręki. Zadzwoń lub napisz i zamów je już dziś.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.