886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Elie Transparent

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Elie Transparent

Zapytaj o cenę!

Krzesło eventowe transparentne

Krzesło transparentne Elie nawiązuje swoim stylem do najlepszych wzorów nie tylko minionych dekad, ale również minionych stuleci. Krzesło to łączy ze sobą elementy bardzo tradycyjne, jak chociażby medalionowe oparcie, z nowoczesnym transparentnym tworzywem sztucznym. W tym przypadku do wytworzenia prezentowanego krzesła Elie wykorzystany został bezbarwny poliwęglan. Jest to materiał, który zapewnia krzesłu dużą wytrzymałość i wysoką estetykę, ale także odporność na działanie wilgoci. Jest to idealne zestawienie cech w przypadku mebla na eventy plenerowe.

Swobodna elegancja

Krzesło Elie transparent to mebel o sporej dozie elegancji. Dzięki temu sprawdza się ono równie dobrze w kąciku kawowym lub stołówce zaaranżowanej na potrzeby większej konferencji, co na wyposażeniu eleganckiego bankietu. Krzesła Elie można bez obaw ustawić na eksponowanym miejscu. Wielkim plusem zastosowania transparentnego poliwęglanu jest to, że krzesła z tego materiału pasują do mebli w innym kolorze. Dzięki temu krzesła Elie możemy wykorzystać zarówno ze stolikami bankietowymi w kolorze białym, jak i czarnym lub czerwonym. W każdym przypadku będą jednakowo dobrze pasować.

Wynajem mebli z poliwęglanu

W asortymencie wypożyczalni posiadamy kilka różnych krzeseł z poliwęglanu. Niektóre z nich, jak chociażby Ghost Transparent i Forest, to krzesła transparentne bezbarwne. Inne, jak na przykład Vic Transparent Black, to krzesła transparentne kolorowe, równie, a może nawet bardziej efektowne. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z asortymentem.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.