886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Egg

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Egg

Wymiary

szerokość: 47cm
głębokość: 45cm
wysokość: 81cm

Materiały

stelaż: drewno bukowe z elementami metalowymi malowanymi proszkowo na kolor czarny, siedzisko: tworzywo sztuczne ABS.

Zapytaj o cenę!

Innowacja stylu

Krzesło Egg jest unikalnym rozwiązaniem na rynku krzeseł eventowych. Jego wybór wzbogaca oryginalny charakter eventu, a wygoda siedzenia łechta ego przybyłych gości dzięki komfortowi jaki daje. Nowoczesna stylistyka jaką cechuje się krzesło Egg to kamień milowy na rynku wynajmu mebli eventowych, a udostępnia je wypożyczalnia krzeseł Poznań.

Na wyjątkowe wydarzenie

Wyjątkowe wydarzenia nie dzieją się codziennie. Taki event jako organizator chcemy potraktować odpowiedzialnie i chcemy dopilnować wszelkich niuansów jakie mają na niego wpływ. Krzesła Egg z pewnością uczynią Twój event niepowtarzalnym i unikalnym.

Zabawa trwa...

Krzesła Egg umilą nam czas obdarowując przybyłe osoby na wydarzenie w czas pełen komfortu. Spędź rozmowy w miłej atmosferze w pomieszczeniu udekorowane produktami z naszej oferty. To naprawdę bardzo prosty i skuteczny sposób. Wynajem krzeseł Egg jest bardzo prosty i przyjemny. Wynajmując je z naszej wypożyczalni krzeseł Wrocław, jesteś w stanie uczynić swój event jeszcze świetniejszym. To niespotykane- tak pomyślą Twoi goście, których zaprosiłeś na event. Wypożyczalnia mebli starała się w odpowiedni sposób dobrać do swojej oferty takie świetne modele jak krzesło Egg. Trzeba je zobaczyć na własne oczy, aby w pełni docenić jego olśniewający wygląd, z której to by strony nie patrzeć. Robi piorunujące wrażenie z każdego kąta, tak samo postawione w każdym kącie w towarzystwie stolików bankietowych lub koktajlowych, będą tworzyć efekt WOW jako jedna całość. Wynajem mebli eventowych jest coraz bardziej rozkręcającą się dziedziną w naszym rodzimym rynku. Zaczynaliśmy stosunkowo wcześnie, dzięki czemu zebraliśmy już wiele cennego doświadczenia, które pomaga nam świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym możliwym poziomie. Krzesła Egg nadają się na imprezy każdego typu, od tych o oficjalnym charakterze, do tych casualowych- bardziej luźnych, niezobowiązujących. W naszej ofercie posiadamy wiele świetnych dekoracji i akcesoriów eventowych. Posiadamy również sprzęt multimedialny.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.