886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Krzesło Apollo

Wynajem krzeseł eventowych


Krzesło Apollo

Wymiary

szerokość: 63 cm
głębokość: 58 cm
wysokość: 83 cm

Zapytaj o cenę!

Krzesełko to ma dość nietypową konstrukcję, czym możemy zaskoczyć naszych gości.

Krzesełko dostępne jest w kolorach czarnym i białym. Możemy zatem dopasowywać krzesła tak jak nam się podoba. Można je ustawić w kompozycji z otoczeniem i innymi meblami na zasadzie kontrastu tj. zestawiamy przy sobie czerń z bielą. Można także zestawić je w towarzystwie ciemnych lub jasnych kolorów, z pewnością będą pasowały do wielu rodzajów eventów.

W pogonii za trendami

Wybierając krzesło Apollo masz pewność, że wynajem mebli będzie sprawial Ci satysfakcję za każdym razem. Krzesło ma wysokość 83cm, szerokość 63cm i 58cm głębokości. Przy czym szerokość siedziska wynosi 39cm, a wysokość siedziska ma 45cm. Postaw na sprawdzone rozwiązaniem jakim jest krzesło Apollo.

Radosne rozwiązanie

Zamień swój event w bajkę. Bez smutku, bez bólu, to wszystko z krzesłem Apollo z naszej kolekcji mebli eventowych. Niesamowitym jest jego konstrukcja, trudno się przestać dziwić jak dobrym rozwiązaniem jest wybór właśnie tego krzesła na event. Wynajem krzeseł jest u nas intuicyjny. Wypożyczalnia krzeseł Wrocław świadczy usługi również w reszcie kraju. Warto dodać, że krzesło to jest mega wygodne, nie w sposób znaleźć krzesła w podobnej jakości wykonania, jak krzesło Apollo. Krzesło Apollo jest liderem na rynku krzeseł na całym świecie, komfort jakim obdarza użytkownika jest niespotykany nigdzie indziej. Nasza wypożyczalnia mebli chętnie doradzi w kwestiach wyboru odpowiednich mebli do Państwa eventu i w całości poświęci się w przypadku jego docelowej realizacji. To proste, wystarczy że napiszesz w mailu, jakie meble potrzebujesz wynająć, oraz w jakim terminie i na jaki okres czasu, a w odpowiedzi dostaniesz od nas profesjonalną graficzną wycenę wynajmu krzeseł. W mailu podaj również jakiej dotyczy to miejscowości, oraz na jakim piętrze odbywać się będzie event, gdyż nasza wycena obejmuje również poziom. Meble eventowe to dziedzina, której się poświęciliśmy i jeśli chcesz aby wszystko odbyło się bezproblemowo, to nasza firma właśnie taki gładki wynajem zapewnia.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.