886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Hoker Happy

Wynajem krzeseł eventowych


hoker Happy

Hoker Happy

Zapytaj o cenę!

Hoker z tworzywa sztucznego

Hoker Happy reprezentuje w naszym asortymencie nowoczesne meble z tworzywa sztucznego. Wielką zaletą tego typu mebli jest ich design i forma niemożliwa do osiągnięcia przy użyciu praktycznie żadnego innego materiału. Wysokiej jakości meble tego typu cechują się dużą wytrzymałością przy jednoczesnym zachowaniu pewnej przyjemnej dozy sprężystości. Prezentowany tutaj hoker jest też oczywiście odporny na wilgoć, dzięki czemu można go bez obaw stosować w aranżacjach plenerowych.

Idealny do aranżacji plenerowych

Hokery Happy ze względu na swoją odporność na czynniki zewnętrzne, w tym czynniki atmosferyczne, doskonale nadają się do aranżacji plenerowych. Hokery tego typu sprawdzą się na przyjęciach ogrodowych, w barach organizowanych pod namiotami (patrz: namiot Gwiazda) przy okazji większych imprez, przyjęć, itp. Jeżeli organizują Państwo przyjęcie w obiekcie typu pałac, dworek, rezydencja, gdzie do dyspozycji jest również taras, ogród lub park, to hokery Happy będą idealnym rozwiązaniem. Do kompletu polecamy nasze meble barowe z polietylenu, które oczarują gości przyjęcia efektownym podświetleniem.

Nowoczesne meble eventowe

Jeżeli poszukują Państwo hokerów, to w naszym asortymencie znaleźć można około dziesięciu typów hokerów, które różnią się między sobą zarówno wzornictwem, jak i materiałami.
W przypadku mebli z tworzywa sztucznego zawsze gorąco polecamy krzesła Maya. Są to krzesła, które przebojem wdarły się na rynek eventowy i z pewnością jeszcze długo będą się cieszyć niesłabnącą popularnością.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.