886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Hoker Bit

Wynajem krzeseł eventowych


Hoker Bit

Zapytaj o cenę!

Siedzisko jak literka „S”

Hoker Bit to jeden z przedstawicieli naszej bogatej kolekcji hokerów i stołków barowych. Jako że staramy się jak najbardziej urozmaicać nasz asortyment, to też i tym razem zadbaliśmy o to by zaoferować naszym klientom mebel nietuzinkowy i efektowny. Charakterystyczną cechą hokera Bit jest jego siedzisko w kształcie litery „S”. Jest to konstrukcja wykonana ze sklejki giętej. Siedzisko jest wykończone czarną skórą ekologiczną. Hoker posiada pneumatyczny mechanizm regulacji wysokości z dźwignią umieszczoną dyskretnie pod siedzeniem. Całość prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Elegancki i stonowany

Zważywszy fakt, że prezentowany tutaj hoker nie odznacza się ekstrawagancją i krzykliwością w swoim designie, możemy polecić go do szerokiej gamy aranżacji. Jest to mebel przeznaczony do stosowania we wnętrzach lub generalnie pod dachem i to jest w tym przypadku jedynym ograniczeniem. Poza tym hoker bit sprawdzi się równie dobrze w otoczeniu zabytkowego wnętrza odrestaurowanego pałacyku, jak i na trzydziestym piętrze biurowca ze szkła i aluminium. Warto w tym miejscu wspomnieć, że skóra ekologiczna w połączeniu z chromowaną stalą dają wrażenie prestiżu, co w wielu aranżacjach może mieć znaczenie.

Hokery z tapicerką z ekoskóry

Jeżeli chodzi o hokery tapicerowane ekoskórą, to w ofercie wypożyczalni poza prezentowanym tu hokerem Bit mamy jeszcze dwa wzory takich siedzisk. Jednym z nich jest podobny, jeżeli chodzi o kształt siedziska – jest to hoker Lem. Drugi to hoker z miękkim siedziskiem w kształcie przypominającym tradycyjne krzesło. W naszym katalogu hoker ten występuje pod nazwą Tesa.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z pozostałym asortymentem.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.