886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Hoker Barowy srebrny

Wynajem krzeseł eventowych


Hoker Barowy srebrny

Wymiary

wysokość: min. 57 cm, max. 77 cm

Podobnie jak biały hoker barowy, jest on wykonany z tworzywa akrylowego. Dodatkowe cechy to:

- Podnośnik pneumatyczny
- Możliwość obrotu o 360stopni
- Guma antypoślizgowa w podstawie.
- Chromowana noga

Zapytaj o cenę!

Hoker nie z tej ziemi

Hoker Barowy Srebrny odnajdzie się świetnie w wielu kompozycjach eventowych. Taka różnorodność jest zagwarantowana dzięki temu, że jest tak dobrze zaprojektowany. Wygodne siedzisko. Ma widowiskową chromowaną nogę o antypoślizgowej podstawie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Hoker ten bardzo cieszy oko odwiedzających nasz event gości oraz jest bezpiecznym siedziskiem, które nie przesuwa nas przy nawet intensywnych ruchach na nim.

Funkcjonalność

Hoker ten jest w pełni funkcjonalnym siedziskiem barowym jaki oferuje nasz wynajem mebli. Jego konstrukcja pozwala na swobodne kręcenie się na nim, to całe 360 stopni. Można swobodnie obserwować salę całego eventu nawet nie wstając z miejsca. Bez tego Hokera nie obejdą się żadne klubowe imprezy, bankiety, jubileusze. Nagrodź pracowników szykując im wydarzenie będące swoistym wynagrodzeniem za dobrze wykonywaną pracę. Będą świetnymi siedziskami na wszelkich tego typu eventach.

Jak z marzeń

Hoker ten będzie świetny również na weselach, oraz na wszystkich eventach które mają zaplanowane w swej konstrukcji budowę kącika barowego, z najwspanialszymi napojami jakie tylko możemy sobie wymarzyć. Ten Hoker dodaje kunsztu naszej ofercie mebli eventowych, jest to popularny model. Gościł już na wielu znamienitych imprezach na całym świecie. Z naszymi dekoracjami i akcesoriami będzie stanowić niesamowity i niepowtarzalny zestaw. Zapewniamy bogatą ofertę wszelkiego rodzaju sprzętu wokół eventowego. Znajdziemy w niej więc i multimedia oraz oświetlenie a nawet zastawę stołową, obrusy i pokrowce. Parę zdań na koniec o tym jak dbamy o nasze meble. Wynajmowane przez nas meble eventowe są konserwowane w sposób profesjonalny, znamy poszczególne sposoby do poszczególnych produktów, dzięki czemu meble służą tak jakby były nowe. O meble dbamy w należyty sposób, nie są zniszczone, wyglądają jak nowe. Ich funkcjonalność nie jest ograniczona w żaden sposób w stosunku do drogich modeli.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.