886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Hoker Barowy biały

Wynajem krzeseł eventowych


Hoker Barowy biały

Wymiary

wysokość: min. 57 cm, max. 77 cm

Materiały

Wykonany z tworzywa akrylowego elegancki biały hoker posiada podnośnik pneumatyczny oraz regulację wysokości siedziska. Dopasować go można do każdego wymiaru blatu. Zawiera oparcie pod część lędźwiową. Na podstawie zamontowana jest niewidoczna z góry guma antypoślizgowa.

Zapytaj o cenę!

Uniwersalne rozmiary

Hoker biały wyposażony jest w mechanizm umożliwiający regulowanie wysokości Hokera w dowolny sposób. Można go ustawić na wysokościach począwszy od minimalnej 57 centymetrów aż do 77cm! To wręcz niewiarygodne jak udany jest to model. Odpowiedzialni za niego są specjaliści w branży produkcji Hokerów. Hokery są bardzo wygodnym siedziskiem, pasują jak ulał do wykwintnych przyjęć, dobrze określa je przymiotnik dystyngowany. Hokery przyprawiają gości o należyty komfort, ich wygląd dopełnia całości, sprawia iż chciałoby się mieć taki sam mebel w domu.

Odprężenie przy barze, czy dynamiczna zabawa?

Mnogość zastosowań Hokera daje nam pole do popisu w jakim użyjemy go evencie, czy to będzie impreza o modnym ostatnimi czasy dynamizmie, czy to event nastawiony bardziej na spokój i relaks. Niezależnie od tego, wybór naszego Hokera sprawi iż będzie on wyborem udanym

Co tylko chcesz

Państwo jako organizatorzy najlepiej wiedzą jakich mebli potrzebują, aby uświetnić i dopieścić event. Z naszej strony sprawa wygląda prosto- chcemy sprawić aby proces wynajmu mebli był procesem jak najprostszym i najmniej zaprzątującym Państwu głowę. Warto jednak zapoznać się z resztą naszej oferty obfitej w różnorodne dodatki, które postawią przysłowiową kropeczkę nad i w Waszym wydarzeniu. Posiadamy również sprzęt multimedialny taki jak projektory, ekrany oraz telewizory i nagłośnienie. Służymy pomocą. Hoker barowy biały to przepustka do świata imprez. Jest on wysoce stabilny i wygodny, wypożyczalnia krzeseł z pewnością dostarczy Ci go na czas. To pewniejsze niż to że jutro także będzie dzień. Życzymy państwu, aby Wasze eventy były nad wyraz udane, i aby goście opowiadali sobie o evencie jeszcze długo po jego zakończeniu. Hoker barowy biały to świetna opcja, aby udoskonalić kącik barowy o wygodne siedziska.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.