886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Fotel biurowy Premium

Wynajem krzeseł eventowych


Fotel biurowy Premium

Zapytaj o cenę!

Jakość Premium

Obrotowy fotel Premium, tapicerowany, posiada mechanizm Tilt. Idealnie sprawdza się przy reprezentacyjnych stanowiskach. Fotel obrotowy premium to modny mebel eventowe-biurowy. Jest on dużo wygodniejszy w porównaniu do poprzedniego modelu standard. Fotel Premium cechuje się ergonomicznym bardzo wygodnym oparciem. Oparcie zaprojektowane jest tak, aby wspierać kręgosłup lędźwiowy, dzięki czemu reszta partii kręgosłupa jest odpowiednio potraktowana i wypoczęta. Dzięki takiej formule wykonania, użytkownik który będzie miał okazje usiąść w takim krześle z pewnością będzie w pełni usatysfakcjonowany, dostanie on dodatkowej energii, którą będzie mógł potem z efektywnością spożytkować. Wygoda podczas pracy jest nieoceniona, w komfortowych warunkach, twoi pracownicy wespną się na wyżyny swoich możliwości.

Klimat eventu

Fotel Premium jest modelem obrotowym, umożliwia ono obracanie się na nim wokół własnej osi o zasięgu 360stopni. Siedzisko spoczywa na solidnej chromowanej podstawie, na gładko jeżdżących, niezacinających się kółkach. Fotel posiada również dwa wygodne podłokietniki, służące do komfortowego podparcia zmęczonych rąk. Model ten oczywiście nie mógłby się obejść bez pneumatycznej regulacji wysokości. Siedzisko oprócz chromowanych elementów, wykonane jest z magicznie czarnej skóry ekologicznej, to wszystko robi na gościach wrażenie. Krzesło to idealnie będzie się nadawało do wszelkiego rodzaju eventów z kategorii rozrywkowej, ale i biznesowej.

Na najwyższym poziomie

Dołączmy do krzesła stoły konferencyjne a zestaw taki będzie idealny na prezentacje firmowe, czy też szkolenia. W ofercie posiadamy również masę akcesoriów i dodatków stworzonych do zastosowania ich na eventach. Znajdziemy w niej także sprzęt multimedialny, który z pewnością uświetni organizowane przez Państwa wydarzenie. Dodanie do niego nowoczesnych efektów świetlnych i wizualnych, będzie kropeczką nad i, swoistym zwieńczeniem imprezy. Dołączmy do tego ekrany multimedialne i projektor krótkoogniskowy, a umożliwi to nam stworzenie ładnego pokazu wizualnego. W ofercie również posiadamy sprzęt nagłośnieniowy tj. głośniki, oraz mikrofony np. nagłowny. Wypożyczalnia krzeseł Poznań gwarantuje Państwa satysfakcje, jeśli zdecydują się Państwo skorzystać z naszych profesjonalnych usług. Zapraszamy do kontaktu mailowego, bądź telefonicznego, w obu przypadkach uświadczą Państwo miłej i kulturalnej obsługi. Dbamy o wszystko za klienta, nie musi się o nic martwić, gdyż nasze doświadczenie pozwala na wykonywanie usług na najwyższym poziomie.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.