886 740 274  bok@krzesla-stoly.pl 

Nagrzewnica olejowa

Akcesoria eventowe


Nagrzewnica olejowa

Zapytaj o cenę!

Profesjonalny sprzęt do ogrzewania eventu

Nowoczesna nagrzewnica olejowa to urządzenie, które powinno zainteresować każdego organizatora imprezy odbywającej się wiosną, jesienią lub zimą w hali namiotowej lub innym nieogrzewanym pomieszczeniu. W takich sytuacjach konieczne jest profesjonalne rozwiązanie i sprzęt, na którym można polegać. I przedstawione tu urządzenie w pełni spełnia te kryteria.

Nagrzewnica olejowa z przewodem spalinowym

Nagrzewnica olejowa, którą proponujemy Państwu na tej stronie zaopatrzona jest w specjalne rękawy do tłoczenia nagrzanego powietrza do pomieszczenia lub namiotu oraz pionowy przewód służący do odprowadzania spalin. Oznacza to, że może ona zostać ustawiona zarówno przy obiekcie, na zewnątrz, jak i w obiekcie, jeżeli tylko istnieje możliwość wyprowadzenia komina ponad dach. W przypadku zastosowania przewodu spalinowego mamy pewność, że do pomieszczenia, w którym przebywają ludzie nie przedostaną się żadne szkodliwe substancje.

Ogrzewanie hal targowych i namiotów bankietowych

Wynajem nagrzewnicy olejowej polecamy organizatorom targów oraz imprez organizowanych w namiotach bankietowych i biesiadnych. Nagrzewnica może być także stosowana do ogrzewania pomieszczeń magazynowych, hal fabrycznych, itp.

Wynajem sprzętu eventowego

Jeżeli chodzi o asortyment ogrzewania eventowego, nasza wypożyczalnia może Państwu także zaoferować wynajem nagrzewnicy gazowej oraz wynajem parasoli grzewczych i piramid grzewczych zasilanych gazem. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Powrót


Polecają nas:

Zapraszamy do kontaktu

Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji w godzinach od 8-16 od Poniedziałku do Piątku

Oddział Wrocław
ul. Leszczyńskiego 4/29 55-080 Wrocław
886 740 274
bok@krzesla-stoly.pl

Oddział Kraków
ul. Pychowicka 7 30-364 Kraków
505 824 354
krakow@krzesla-stoly.pl

Oddział Jelenia Góra
ul. 1-go Maja 69 58-500 Jelenia Góra
886 740 274
jeleniagora@krzesla-stoly.pl

Oddział Katowice
ul. Sobieskiego 11  CD18 40-084 Katowice
505 824 351
katowice@krzesla-stoly.pl

Oddział Poznań
ul. Dębowa 19 62-069 Dąbrówka
731 831 461
poznan@krzesla-stoly.pl

Oddział Warszawa
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa
691 916 130
warszawa@krzesla-stoly.pl

Na każdym dostojnym przyjęciu czy innej ważnej uroczystości jedną z rzeczy do której najbardziej przykładana jest waga to wygląd całości oraz komfort gości. Jednak skąd wziąć meble na jedno pojedyncze wydarzenie na którym trzeba móc posadzić dla przykładu kilkadziesiąt gości? Przeciętna rodzina nie dysponuje taką ilością krzeseł czy stołów na zapas. Tutaj z pomocą nadchodzą meble eventowe – gotowe by użyć ich w tej wyjątkowej okazji. Jednak nie każdą rodzinę stać na kupno mebli na swoje szczególne wydarzenie, a chcieliby żeby wszystko wyglądało godnie i było wygodne dla zaproszonych gości. Na szczęście istnieje twór bardzo pomocny – wypożyczalnia mebli, czy też poszczególnie np. wypożyczalnia krzeseł lub wypożyczalnia stołów. Jest to specjalna firma dzięki której usługom (np. wynajem krzeseł czy wynajem mebli ogólnie) gospodarz będzie mógł mieć spokojną głowę i zaoszczędzić – bo po co kupować nowe meble na jedną wyjątkową okazję? Dodatkowo sposób jej działania jest bardzo prosty - nic nie musisz kupować, wypożyczasz meble na dokładnie ten czas jaki potrzebujesz, a potem już się nie martwisz gdzie je przechować żeby się nie zniszczyły - po prostu oddajesz je do wypożyczalni, gdzie cieszyć się z nich będzie mógł ktoś inny. Największym wyborem w zakresie wymienionych usług mogą oczywiście się cieszyć mieszkańcy większych miast, takie usługi jednak są możliwe również w mniejszych miastach, a nawet wsiach i cieszyć się wyborem jaki jest nam oferowany. Podsumowując - metoda działania jest bardzo prosta: wyszukanie np. "wypożyczalnia krzeseł Wrocław", dokonanie wyboru i transakcji i już nie trzeba się martwić przykładowo o to że poważni profesorowe na organizowanej przez nas konferencji naukowej będą musieli siedzieć na podłodze. Czy też wyszukanie "wypożyczalnia mebli poznań" i po dopełnieniu wszystkich formalności nie trzeba się już zadręczać myślą, o tym że cała rodzina jaka zjedzie się na komunię świętą jest za duża do codziennego czteroosobowego stolika i czterech dostępnych w mieszkaniu krzeseł.