wypożyczalnia mebli eventowych Wypożyczalnia krzeseł i stołów
meble biurowe na wynajem

Wypożyczalnia stołów, wynajem krzeseł

Zachęcamy do obejrzenia naszego asortymentu do wypożyczenia

Wypożyczalnia mebli krzesla-stoly, pracuje dla Państwa od 2004 roku. Od samego początku, staramy się zapewnić Ci najwyższą jakość naszych usług, efektem czego mamy orgromną ilość zadowolonych klientów, którzy to chętnie wracają do nas w celu ponownego skorzystania z naszej oferty. Krzesła-stoly to doskonała alternatywa dla innych wypożyczalni mebli. Naszymi głównymi atutami jest to, że posiadamy szerokiej gamy asortyment, a klientów chcących go wypożyczyć obsługujemy w naszych oddziałach na terenie całej Polski oraz Niemiec. Nasza oferta umożliwia wypożyczenie krzeseł, wynajem stołów, siedziska tapicerowane, meble barowe, meble biurowe, wszelkiego rodzaju multimedia, a nawet namioty i zadaszenia. 

Wyżej wymienione przedmioty idealnie nadają się przy organizacji imprez firmowych, wszelkiego rodzaju eventów czy nawet na zwykłą domówkę. Nasi konsultanci chętnie pomogą w doborze odpowiedniego asortymentu na każdego rodzaju okazję.

Zapewniamy również wyposażenie cateringowe w postaci naczyń, sztućców, talerzy, szklanek. NOWOŚĆ - teraz w naszej ofercie fontanna czekoladowa Wypożyczalnia fontanny czekoladowej 

 

Klienci, którzy korzystają z naszych usług wypożyczalnia mebli eventowych

meble eventowe

 

 

 
Wynajem mebli biurowych
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.